O inwestycji

Sprzedaż domów w inwestycji Park Bracka była realizowana przez biuro nieruchomości Citihome w Otwocku. Wszystkie nowe domy zostały sprzedane. Pytania dotyczące dostępności domów, działek i mieszkań na rynku wtórnym i pierwotnym w Otwocku należy kierować bezpośrednio do Biura Nieruchomości w Otwocku – Citihome.

Położenie inwestycji, w Otwocku, dzielnicy Kresy, cieszącej się największą popularnością wśród osób poszukujących domów jednorodzinnych. Spośród jej atutów należy podkreślić bogatą ofertę szkolno – przedszkolną, zarówno publiczną jak i prywatną, oraz sąsiedztwo centrum Otwocka. Lokalizacja osiedla gwarantuje doskonały dostęp do miejsc użyteczności publicznej takich jak sklepy, kawiarnie czy przystanki autobusowe, zapewniając jednocześnie komfort mieszkania przy kameralnej, spokojnej ulicy, odizolowanej od zgiełku miasta.

Inwestycja ma charakter zamkniętego, nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych, na które składają się 4 niezależne lokale. Projekt przewiduje realizację funkcjonalnego budynku o ciekawej architekturze i wysokim standardzie wykonania. Mieszkańcy kompleksu będą mogli korzystać zarówno z przestrzeni wspólnej, jak i z prywatnych działek wydzielonych do wyłącznego używania. Na inwestycje składają się 4 lokale o powierzchni mieszkalnej ok. 126 m2 oraz użytkowej ok. 146m2.

Realizacja przedsięwzięcia odbywa się z uwzględnieniem obowiązków dewelopera wynikających z Ustawy o Ochronie Praw Nabywcy Lokalu Mieszkalnego lub Domu Jednorodzinnego. Prace budowlane zostały powierzone sprawdzonej, lokalnej firmie Arcus Technologie Sp. z o.o., która pracuje w trybie Generalnego Wykonawcy. Taka forma realizacji inwestycji zapewnia dodatkową ochronę środków, które zostały powierzone deweloperowi za pośrednictwem Indywidualnego Rachunku Powierniczego. Proces budowlany poddawany jest również ocenie Bankowego Inspektora Nadzoru.

Zakończenie prac budowlanych przewidziane jest najpóźniej w połowie 2020 roku. Od tego terminu lokale będą przekazywane klientom w celu przeprowadzenia prac wykończeniowych oraz podpisywane będą umowy ustanowienia odrębnej własności lokali